XXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

W imieniu Pani Profesor Iriny Kowalskiej – Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Pana Profesora Leszka Czupryniaka – Przewodniczącego Lokalnego Komitetu Organizacyjnego oraz Organizatorów, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału i współtworzenia tak ważnego wydarzenia jak XXV Zjazd PTD.

To najważniejsze i największe diabetologiczne wydarzenie w naszym kraju. Odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie w terminie 23-25 maja 2024 r.

Doroczny Zjazd Naukowy gromadzi ponad 2000 uczestników. Wśród nich są znamienici wykładowcy krajowi i goście zagraniczni oraz specjaliści z różnych dziedzin medycyny. (Diabetologii, kardiologii, nefrologii, pediatrii, chorób wewnętrznych, jak również lekarze rodzinni). W zjeździe biorą udział także przedstawiciele innych zawodów medycznych, np. pielęgniarki i edukatorzy. Jak również psycholodzy, dietetycy, którzy w swojej codziennej praktyce troszczą się o pacjentów chorujących na cukrzycę oraz ich rodziny.

Głównym celem Zjazdu jest zaprezentowanie najważniejszych osiągnięć w dziedzinie prewencji, wykrywania, leczenia cukrzycy oraz dyskusja o sposobie leczenia schorzeń towarzyszących cukrzycy. Podczas prowadzonych sesji naukowych prezentowane są wyniki ostatnio opublikowanych, istotnych klinicznie prac naukowych oraz wspólnie omawiane są trudne przypadki medyczne.

Ponadto, jest to szerokie pole wymiany doświadczeń i poszukiwań rozwiązań zatrzymania poważnego, globalnego problemu zdrowotnego, jaki niesie za sobą cukrzyca w każdym wieku, wraz z jej powikłaniami. Celem Zjazdu jest także zacieśnienie współpracy między lekarzami różnych specjalności poprzez wieloaspektowe omawianie schorzeń. Chodzi o tu o to, by holistycznie rozpatrywać przypadki medyczne, gwarantując kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów.

Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia: http://www.25ptd.pl

Zapraszamy do aktywnego udziału!

 

KONTAKT Z BIUREM ORGANIZACYJNYM:

Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

www.bachledakongresy.pl

e: biuro@grupabachleda.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NAJNOWSZE

Skip to content