Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych

DRUGIE, POSZERZONE,  ZAKTUALIZOWANE, UZUPEŁNIONE POLSKIE WYDANIE EDUKACYJNEGO BESTSELLERA
 
Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych
autorstwa Ragnara Hanasa
 
Konsultacja medyczna polskiego wydania
prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot
 
Doskonałe źródło wiedzy o cukrzycy wymagającej leczenia insuliną, w której wiadomości przedstawione są w sposób jasny, zwięzły i niezwykle interesujący;
Przejrzysty układ książki ułatwiający szybkie znalezienie odpowiedzi na nurtujące czytelnika pytania;
Szczegółowe i złożone zagadnienia przekazane są w sposób przystępny i zrozumiały dla pacjentów w każdym wieku oraz ich rodzin.
Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłychTen podręcznik – nazywany „biblią edukacyjną o cukrzycy typu 1” – to wydawniczy ewenement na skalę światową. Został przetłumaczony na kilkanaście języków i zyskał uznanie wielu międzynarodowych towarzystw i organizacji. Drugie polskie wydanie otrzymało rekomendacje Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii i Fundacji Edukacji Zdrowotnej. W książce zawarta jest wiedza, którą łatwo zastosować w praktyce – w codziennym zarządzaniu cukrzycą. Autor – przedstawiając treści od prostych do coraz bardziej złożonych – pokazuje, krok po kroku, jak stać się ekspertem w dziedzinie swojej cukrzycy. Pomaga zrozumieć niuanse i meandry jej leczenia, i wskazuje sposoby na zapanowanie nad nią. Druga polska edycja uwzględnia wszystkie aspekty życia z cukrzycą oraz najnowsze, zgodne z najbardziej aktualnym stanem wiedzy, doniesienia medyczne dotyczące leczenia tej choroby. Pompy insulinowe, analogi szybko i długo działające, aspekty psychologiczne i społeczne choroby – to tylko niektóre zagadnienia poruszane w tym wydaniu. Książka ma 432strony, zawiera mnóstwo rysunków, rycin i ramek ułatwiających przyswojenie wiedzy o cukrzycy.
 
Przesłanie tej książki sprowadza się do jednej, jakże znaczącej myśli:
To Ty panujesz nad cukrzycą, a nie ona nad Tobą!

JAK ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ?

Aby zamówić książkę, należy wpłacić należną kwotę na poczcie lub w banku, wpisując następujące dane:
DIA-POL Sp. z o.o.
03-464 Warszawa
ul. Plac Gen. J. Hallera 5 lok. 14A
BNP Paribas nr konta: 70 2030 0045 1110 0000 0110 9010
Tytułem: książka R. Hanasa
 
Prosimy o czytelne wpisywanie dokładnych danych do wysyłki oraz nr telefonu. Odcinek docierający do naszego banku jest dla nas zamówieniem. Po jego otrzymaniu wysyłka książki realizowana jest w ciągu trzech dni roboczych.
Przesyłki realizowane są po wpłaceniu na konto należnej kwoty.
 

Przesyłka kurierska, przelew na konto – cena 50,40 zł (w tym 5% VAT) plus 18,60 zł koszt wysyłki, razem 69,00

Dodatkowe informacje pod nr tel. 668 844 697 podczas dyżurów telefonicznych: poniedziałki i środy w godzinach 10.00-13.00
Skip to content