APTEKA
PRZYJAZNA DIABETYKOM


Chcemy propagować ważną rolę farmaceutów w ochronie zdrowia i podkreślać ich misję doradczą w relacjach z pacjentami z cukrzycą (cierpiącymi na różne dodatkowe schorzenia), dla których farmaceuci są często najbardziej dostępnym wsparciem medycznym.
Dlatego stworzyliśmy specjalną  ofertę prenumeraty miesięcznika „Diabetyk”  dla aptek, które chcą z większym zaangażowaniem włączyć się w opiekę farmaceutyczną nad osobami z cukrzycą. 
Skontaktuj się z nami, by poznać warunki prenumeraty aptecznej „Diabetyka”. Proponujemy elastyczne pakiety i atrakcyjne warunki współpracy.


Napisz do nas na:

i podaj numer telefonu.

Oddzwonimy lub odpiszemy, udzielając informacji, które Cię interesują.Włącz swoją aptekę do sieci aptek przyjaznych diabetykom
W każdym numerze „Diabetyka” publikujemy listę aptek (jeśli wyrażają zainteresowanie taką formą wyróżnienia), w których pacjenci diabetologiczni mogą otrzymać czasopismo.
Rozpowszechnianie czasopisma „Diabetyk” może stanowić pomoc dla farmaceutów w realizacji art. 2a ustawy o izbach aptekarskich, zgodnie z którym wykonywanie zawodu farmaceuty ma na celu ochronę zdrowia. Dlatego zapewnienie wsparcia osobom chorym na cukrzycę, ich informowanie oraz edukowanie przy wykorzystaniu magazynu społeczno-medycznego „Diabetyk", wpisuje się w sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
Farmaceuto bądź wsparciem dla osób z cukrzycą!
INFORMACJA PRAWNA: rozpowszechnianie przez apteki czasopisma edukacyjnego „Diabetyk” nie stanowi naruszenia, obowiązujących od dnia 1 stycznia 2012 roku, zapisów ustawy refundacyjnej oraz znowelizowanych zapisów ustawy Prawo Farmaceutyczne.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYDAWCY: Wydawca ponosi odpowiedzialność za merytoryczną zawartość miesięcznika „Diabetyk”, gwarantując zgodność poruszanych w nim treści i umieszczanych reklam z zapisami prawa farmaceutycznego – Wydawca nie dopuszcza do publikacji reklam niezgodnych z obowiązującym prawem.

Skip to content