Tak tak, to już niedługo – upragnione wakacje i wolne od stresu, bieganiny, szkoły, pracy, itd. Wiele osób zaczęło już planować swoje letnie wojaże, zgrywać terminy urlopów z atrakcyjnymi cenowo ofertami wyjazdów biur podróży. Inni na własną rękę szukają inspiracji podróżniczych i czatują na promocje linii lotniczych. Jeszcze inni szukają miejsc przyjaznych diabetykom w Polsce, aby wypocząć z dziećmi bez obaw o dostęp do lekarza, apteki, pomocy, czy choćby lodówki… (niby proza życia, a jakże ważna). Pamiętajmy jednak, aby w tych gorliwych planach uwzględnić nie tylko miejsce i cenę wypoczynku wakacyjnego, ale też niezwykle ważne – wręcz podstawowe – aspekty związane z zarządzaniem cukrzycy.

Dlatego podczas audycji podpowiemy, jak przygotować się do różnego typu wyjazdów, o czym trzeba koniecznie pamiętać, co warto załatwić wcześniej, a co można zostawić na ostatni moment? Jakie praktyczne rozwiązania i sposoby ułatwią nam kontrolowanie cukrzycy podczas podróży i wypoczynku wakacyjnego? Jednym z głosów doradczych w dyskusji podczas audycji będzie Katarzyna Gajewska, edukatorka, psycholog, globtroterka, która swoje długoletnie doświadczenie z cukrzycą i związaną z tym wiedzę przekazuje innym diabetykom.

[su_audio url=”https://diabetyk.pl/audycja/06DiabetykNaFali062013bm.mp3″]

Uwaga: pierwsze pięć osób, które umieszczą swoje pytania dotyczące wyjazdów w eterze DIABETYKA na stronie radia Wnet (http://www.radiownet.pl/etery/diabetyk) pod zapowiedzią niniejszej audycji, otrzyma torebki termoizolacyjne do przewożenia insuliny oraz smycze reklamowe DIABETYKA.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

NAJNOWSZE

Skip to content