Tak tak, to już niedługo – upragnione wakacje i wolne od stresu, bieganiny, szkoły, pracy, itd. Wiele osób zaczęło już planować swoje letnie wojaże, zgrywać terminy urlopów z atrakcyjnymi cenowo ofertami wyjazdów biur podróży. Inni na własną rękę szukają inspiracji podróżniczych i czatują na promocje linii lotniczych. Jeszcze inni szukają miejsc przyjaznych diabetykom w Polsce, aby wypocząć z dziećmi bez obaw o dostęp do lekarza, apteki, pomocy, czy choćby lodówki… (niby proza życia, a jakże ważna). Pamiętajmy jednak, aby w tych gorliwych planach uwzględnić nie tylko miejsce i cenę wypoczynku wakacyjnego, ale też niezwykle ważne – wręcz podstawowe – aspekty związane z zarządzaniem cukrzycy.

Dlatego podczas audycji podpowiemy, jak przygotować się do różnego typu wyjazdów, o czym trzeba koniecznie pamiętać, co warto załatwić wcześniej, a co można zostawić na ostatni moment? Jakie praktyczne rozwiązania i sposoby ułatwią nam kontrolowanie cukrzycy podczas podróży i wypoczynku wakacyjnego? Jednym z głosów doradczych w dyskusji podczas audycji będzie Katarzyna Gajewska, edukatorka, psycholog, globtroterka, która swoje długoletnie doświadczenie z cukrzycą i związaną z tym wiedzę przekazuje innym diabetykom.

[su_audio url=”https://diabetyk.pl/audycja/06DiabetykNaFali062013bm.mp3″]

Uwaga: pierwsze pięć osób, które umieszczą swoje pytania dotyczące wyjazdów w eterze DIABETYKA na stronie radia Wnet (http://www.radiownet.pl/etery/diabetyk) pod zapowiedzią niniejszej audycji, otrzyma torebki termoizolacyjne do przewożenia insuliny oraz smycze reklamowe DIABETYKA.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

NAJNOWSZE

Skip to content