Czy znacie takie dziwne, niemiłe uczucie jakby skóra na twarzy i całym ciele nie była wasza? Sucha, nieprzyjemna w dotyku, z nieestetycznymi zmianami (np. wypryski czy „pajączki”), której wygląd niezbyt dobrze wpływa na nasze samopoczucie? To się zdarza, szczególnie po zimie, gdy skóra narażona jest na zmienne i skrajne temperatury, brakuje jej składników odżywczych i słońca, a warstwy grubych ubrań nie dopuszczają do niej wystarczającej ilości powietrza.

[su_audio url=”https://diabetyk.pl/audycja/04DiabetykNaFali112013bm.mp3″]

W tym roku zima jest wyjątkowo namolna, ale że widać pierwsze zwiastuny wiosny (śniegu coraz mniej i słońce wreszcie przedziera się przez chmury), warto pomyśleć o właściwej pielęgnacji, która naszej skórze przywróci zdrowie i ładny wygląd, a nam poprawi samopoczucie. Podczas audycji porozmawiamy o tym, jak  zadbać o skórę po zimie, co mogą, a czego nie powinny stosować osoby z cukrzycą, z jakich zabiegów warto skorzystać w gabinecie kosmetycznym, a jakie można samodzielnie wykonać w domu, jakich kosmetyków używać, aby zregenerować skórę twarzy i ciała.

Podpowiemy też, co powinna zawierać dieta dla zdrowej i pięknej skóry.  Naszym gościem będzie Małgorzata Pepłońska, profesjonalna kosmetyczka, a prywatnie mama nastolatki z cukrzycą.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

NAJNOWSZE

Skip to content