Cukrzycowy zawrót głowy

To książka :). Pierwsza tego typu na rynku. Nie jest bowiem poradnikiem, ale obrazem życia. Życia z cukrzycą, w którym  mnóstwo zawirowań, emocji, rozterek, ale też radości, miłości i szczęścia. Została napisana w formie opowiadań, dialogów, przemyśleń wewnętrznych autorki, na podstawie doświadczeń jej i jej bliskich. To one chwytają za serce i mówią o prawdziwym życiu i prawdziwych przeciwnościach. “Cukrzycowy zawrót głowy” to książka, która może (i powinna) zawrócić w głowie…

Każdy diabetyk w związku z chorobą odczuwa sporo emocji: smutek, frustrację, złość, bunt, ale też satysfakcję czy radość. Z nimi mierzy się każdego dnia. Często jest ciężko, sens życia gdzieś ucieka, a motywacja znika. Autorka doskonale rozumie te trudności – w swojej książce pokazuje „najprawdziwszą prawdę” o chorobie – jej osobistą prawdę. Oczami dziecka, nastolatki i  osoby dorosłej. Sceny są inspirowane autentycznymi wydarzeniami z codziennego życia, z pobytów w szpitalu, ze szkoły, studiów, pracy. Przeżycia autorki porywają czytelnika poprzez jej walkę o „normalność”. Z taką historią może się identyfikować wiele osób z cukrzycą, ale książkę tę polecamy także bliskim diabetyków.

Cukrzycowy zawrót głowy
Cukrzycowy zawrót głowy

Autorka, Anna Przybylak to 36-latka, która na cukrzycę typu 1 choruje ponad 25 lat. Swoim wieloletnim, cukrzycowym doświadczeniem dzieli się w artykułach na swoim blogu „BAJKcukrzycOWO” oraz w filmach na kanale YouTube. Prywatnie szczęśliwa żona i osoba, dla której sport jest całym światem, w tym głównie ultramaratony kolarskie. Ania pokazuje, że pomimo wielu trudności, jakie spotkała na swojej drodze (cukrzyca, zaburzenia odżywiania, depresja, problemy z różnymi uzależnieniami) nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Swoją historią opisała w książce „Cukrzycowy zawrót głowy”, gdzie szczerze i bez tajemnic pokazuje prawdziwe, cukrzycowe (i nie tylko) zmagania.

Książkę można kupić w sklepie internetowym autorki: https://shop.bikel.pl/pl/p/Ksiazka-Cukrzycowy-zawrot-glowy/118, a wkrótce także w innych sklepach internetowych o tematyce diabetologicznej oraz w księgarniach stacjonarnych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Jedna odpowiedź

  1. To dla mnie duże wyróżnienie, będąc przez Was wyróżnionym, dziękuję 😍. Cieszę się, że sporo osób sięga po moją historię, czasem niełatwą, ale dającą nadzieję, że my diabetycy naprawdę możemy wiele 💪 . Zachęcam do poczytania 😊🙋‍♀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NAJNOWSZE

Skip to content