Cukrzycowy zawrót głowy

To książka :). Pierwsza tego typu na rynku. Nie jest bowiem poradnikiem, ale obrazem życia. Życia z cukrzycą, w którym  mnóstwo zawirowań, emocji, rozterek, ale też radości, miłości i szczęścia. Została napisana w formie opowiadań, dialogów, przemyśleń wewnętrznych autorki, na podstawie doświadczeń jej i jej bliskich. To one chwytają za serce i mówią o prawdziwym życiu i prawdziwych przeciwnościach. “Cukrzycowy zawrót głowy” to książka, która może (i powinna) zawrócić w głowie…

Każdy diabetyk w związku z chorobą odczuwa sporo emocji: smutek, frustrację, złość, bunt, ale też satysfakcję czy radość. Z nimi mierzy się każdego dnia. Często jest ciężko, sens życia gdzieś ucieka, a motywacja znika. Autorka doskonale rozumie te trudności – w swojej książce pokazuje „najprawdziwszą prawdę” o chorobie – jej osobistą prawdę. Oczami dziecka, nastolatki i  osoby dorosłej. Sceny są inspirowane autentycznymi wydarzeniami z codziennego życia, z pobytów w szpitalu, ze szkoły, studiów, pracy. Przeżycia autorki porywają czytelnika poprzez jej walkę o „normalność”. Z taką historią może się identyfikować wiele osób z cukrzycą, ale książkę tę polecamy także bliskim diabetyków.

Cukrzycowy zawrót głowy
Cukrzycowy zawrót głowy

Autorka, Anna Przybylak to 36-latka, która na cukrzycę typu 1 choruje ponad 25 lat. Swoim wieloletnim, cukrzycowym doświadczeniem dzieli się w artykułach na swoim blogu „BAJKcukrzycOWO” oraz w filmach na kanale YouTube. Prywatnie szczęśliwa żona i osoba, dla której sport jest całym światem, w tym głównie ultramaratony kolarskie. Ania pokazuje, że pomimo wielu trudności, jakie spotkała na swojej drodze (cukrzyca, zaburzenia odżywiania, depresja, problemy z różnymi uzależnieniami) nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Swoją historią opisała w książce „Cukrzycowy zawrót głowy”, gdzie szczerze i bez tajemnic pokazuje prawdziwe, cukrzycowe (i nie tylko) zmagania.

Książkę można kupić w sklepie internetowym autorki: https://shop.bikel.pl/pl/p/Ksiazka-Cukrzycowy-zawrot-glowy/118, a wkrótce także w innych sklepach internetowych o tematyce diabetologicznej oraz w księgarniach stacjonarnych.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NAJNOWSZE

Skip to content