ZAGADKI URODY

Troska o zdrowie nie zmienia faktu, że chcemy zadbać również o piękny wygląd. Warto jednak wiedzieć, jakich kosmetyków mogą używać osoby z cukrzycą, które z zabiegów upiększających będą dla nich wyjątkowo korzystne, a które wręcz niewskazane.

W tym miejscu znajdziesz interesujące cię informacje o składnikach kosmetycznych, zabiegach domowych i SPA, pielęgnacji ciała, a nawet diecie pozwalającej zachować urodę.

  ARTYKUŁY  

  • WYGLĄDAĆ LEPIEJ – PRAGMATYZM CZY LUKSUS? Medycyna estetyczna jest stosunkowo nową dziedziną medycyny, ale nadzwyczaj prężnie się rozwijającą. Początkowo traktowana jako wyjątkowy luksus i objaw snobizmu, obecnie coraz bardziej dostępna i popularna metoda poprawy wyglądu, a co za tym idzie i samopoczucia.
  • WODA? NA ZDROWIE. Zdrowie i życie człowieka zależy w dużej mierze od rodzaju i jakości wody, którą na co dzień pije – taką swoistą pochwałę wody głosił Julian Aleksandrowicz, żyjący w ubiegłym stuleciu znany krakowski lekarz, profesor medycyny, hematolog.
  • ZROSTY I ZGRUBIENIA. Jestem chora na cukrzycę od 1978 r., z początku byłam na tabletkach, a teraz od 10 lat jestem na insulinie. Od pewnego czasu w miejscach nakłuć pojawiają się (…)

Tagi: diabetyk, styl życia, cukrzyca nowosci, cukrzyca, cukrzyca typu 1, cukrzyca typu 2, diabetyk.pl, diabetyk uroda, diabetyk sport, niezwykli ludzie, cukrzyca i psychologia