Diabetyk i radio WNET

Diabetyk na fali

UDANE WAKACJE, TO BEZPIECZNE WAKACJE

Urlop na szlaku, pod palmą, nad morzem, w kurorcie, pod namiotem, na trekingu – aktywne lub bierne odpoczywanie, w Polsce lub za granicą: możliwości jest tak wiele… Warto je wykorzystywać i z z tych tak wyczekiwanych wakacji przywieźć jak najwięcej  dobrych wrażeń i maksimum radości. Ale  – niestety zawsze jest jakieś „ale” – trzeba się dobrze do wyjazdu przygotować, sporo rzeczy zaplanować, a priorytetem tych przygotowań uczynić bezpieczeństwo.

wnet280612D

Co kryje się za tym słowem-kluczem? Co zrobić, aby uniknąć przykrych niespodzianek? Jak się zorganizować, aby obowiązki związane z cukrzycą nie zdominowały wakacji, a sama cukrzyca nie przyspożyła nam kłopotów?

O tym wszystkim – a nawet więcej – powiemy w czasie audycji. Jednym z gości będzie prof. dr hab. med. Waldemar Karnafel , który zdradzi nam najnowsze – jeszcze niepublikowane – dane z badań dotyczące cukrzycy w Polsce.

Tagi: cukrzyca, audycja w radio WNET, radio WNET, WNET, diabetyk online, diabetyk.pl, glikemia, leki przeciwcukrzycowe, cukrzyca typu 1, cukrzyca typu 2, audycja online