AKT_131014konkIK2

Rozwiązanie konkursu – Znajdź produkty…

… wygraj poradnik

W niedzielę, 26 października br., zakończył się konkurs „Znajdź produkty – wygraj poradnik” zorganizowany na portalu diabetyk.pl. Wystarczy wykonać jedno zadanie konkursowe i przesłać swoje zgłoszenie. Do wygrania było pięć poradników „Cukrzyca. Opieka Farmaceutyczna.” ufundowanych przez firmę MEDPHARM POLSKA Sp. z o.o.  Sprawdź, czy to Ty wygrałeś!

Zadanie konkursowe: Wskaż trzy produkty z obrazka, które mają niski indeks glikemiczny (IG < 55).

Poprawna odpowiedź – dowolne trzy produkty z listy: śliwki (30), jabłko (38), marchew świeża (30), cebula (15), pomidor (15).

Wśród osób, które przesłały e-maila i prawidłowo wykonały zadanie konkursowe wylosowaliśmy pięć osób, do których trafiają poradniki autorstwa Iris Hinneburg pt. „Cukrzyca. Opieka Farmaceutyczna.”. Sponsorem nagród jest firma MEDPHARM POLSKA Sp. z o.o.

Lista nagrodzonych osób:

  • Aneta Kolasa (Polanica Zdrój)
  • Malwina Szporak (Łódź)
  • Leszek Siemiński (Serock)
  • Teresa Bujnarowska (Trzcianne)
  • Mateusz Osiak (Lublin)

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach konkursowych!

 

Zadanie konkursowe: Wskaż trzy produkty z obrazka, które mają niski indeks glikemiczny (IG < 55).

produkty

Wśród osób, które prześlą e-maila na adres konkursy@diabetyk.pl i prawidłowo wykonają zadanie konkursowe wylosujemy pięć osób, do których trafią książki autorstwa Iris Hinneburg pt. „Cukrzyca. Opieka Farmaceutyczna.”. Sponsorem nagród jest firma MEDPHARM POLSKA Sp. z o.o.

W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać dane do wysyłki, a także wkleić zgodę na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów w celach związanych z konkursem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”. Zgłoszenia bez pełnych danych i zgody nie będą brane pod uwagę.

Na odpowiedzi czekamy od 15 października (środa) do 24 października 2014 r. (piątek). Listę nagrodzonych osób opublikujemy do 27 października 2014 roku. Powodzenia!

Książka „Cukrzyca. Opieka Farmaceutyczna.”

Cukrzyca pod red. prof. Anny Noczyńskiej, prof. Janusza Pluty oraz Piotra Bohatera to pierwsza publikacja z serii Opieka Farmaceutyczna. Czytelnik znajdzie w niej informacje o cukrzycy typu I i II, stosowanych lekach, penach oraz inne praktyczne wiadomości, np. o instytucjach, do których osoba chora na cukrzycę może się zwrócić po pomoc.

Cukrzyca - Poradnik

Autor: Iris Hinneburg. Wydanie I polskie pod redakcją Anny Noczyńskiej, Janusza Pluty i Piotra Bohatera.
rok wydania: 2011 r.
ilość stron: 96
format: 180×230 mm
oprawa: miękka
ISBN: 978-83-62283-68-2

MEDPHARM POLSKA Sp. z o.o.

Wydawnictwo Medyczne i Farmaceutyczne MedPharm Polska posiada w swoim dorobku około 200 tytułów. Wydaje książki skierowane do lekarzy, farmaceutów, studentów uczelni medycznych oraz pasjonatów z zakresu medycyny, farmacji, weterynarii oraz kosmetologii. Jedną z wizytówek wydawnictwa MedPharm Polska jest 3- tomowy Atlas Anatomii Człowieka PROMETEUSZ, wyznaczający nowe standardy nauczania anatomii.
Stałym elementem naszej oferty są oryginalne, wyjątkowe KALENDARZE ZAPACHOWE. Oprócz pięknych zdjęć oferujemy możliwość pobudzenia zmysłu powonienia. Na 2015 rok przygotowaliśmy kalendarz ścienny Zapachy Bakalii.

ul. Powstańców Śl. 28-30
53-333 Wrocław
tel. (+48-71) 335 03 60
fax. (+48-710 335 03 61
info@medpharm.pl
www.medpharm.pl

Redakcja