Konkurs ze skarpetkami Medic Deo Long - diabetyk.pl, cukrzyca, edukacja, leczenie, terapia, życie z cukrzycą, DeoMed, skarpety bezuciskowe, Medic Deo Long

Rozwiązanie! Konkurs ze skarpetkami Medic Deo Long

W niedzielę, 13 listopada br., zakończył się konkurs ze skarpetkami Medic Deo Long. Wystarczyło odpowiedzieć poprawienie na jedno pytanie konkursowe. Do wygrania było pięć zestawów po dwie pary podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long, które zostały stworzone specjalnie dla osób dbających o wygodę i profilaktykę stóp. Znamy już listę nagrodzonych osób. Zobacz, kto wygrał.

Pytanie konkursowe: Które z poniższych twierdzeń dotyczy podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long?

a)      zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry
b)      chronią przed zimnem i przed urazami
c)       umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu
d)      nie upośledzają krążenia w nogach

Poprawna odpowiedź: A, B, C i D (wszystkie odpowiedzi poprawne).

Wśród osób, które przesłały e-maila i prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe wylosowaliśmy pięć osób, do których trafiają zestawy podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long marki DeoMed. Nagrody sponsoruje firma JJW Spółka Jawna. Nagrody prześlemy pocztą w terminie 14 dni roboczych.

Lista nagrodzonych osób:

 • Roksana Goly (Strzelce Opolskie)
 • Aleksandra Wilamowska (Legnica)
 • Beata Pluta (Wojciechów)
 • Justyna Żuk (Bielawa)
 • Magdalena Piłka (Warszawa)

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach konkursowych!

 


Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej zabawie konkursowej. Do wygrania jest pięć zestawów po dwie pary podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long, które zostały stworzone specjalnie dla osób dbających o wygodę i profilaktykę stóp. Aby mieć szansę na nagrodę, wystarczy odpowiedzieć tylko na jedno proste pytanie konkursowe i przesłać swoją odpowiedź. Życzymy powodzenia!

Konkurs ze skarpetkami Medic Deo Long - diabetyk.pl, cukrzyca, edukacja, leczenie, terapia, życie z cukrzycą, DeoMed, skarpety bezuciskowe, Medic Deo LongWśród osób, które prześlą e-maila na adres konkursy@diabetyk.pl i poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, wylosujemy pięć osób, do których trafią zestawy składające się z dwóch par podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long marki DeoMed. Nagrody sponsoruje producent marki DeoMed.

Pytanie konkursowe: Które z poniższych stwierdzeń dotyczy podkolanówek zdrowotnych Medic Deo® Long? (Można wybrać jedno, dwa, trzy albo cztery stwierdzenia)

a)      zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry,

b)      chronią przed zimnem i przed urazami,

c)       umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu,

d)      nie upośledzają krążenia w nogach.

W e-mailu ze zgłoszeniem należy obowiązkowo podać preferowany rozmiar skarpetek (do wyboru 35-37, 38-40, 41-43, 44-46) oraz kolor (czarny lub popielato-szary).

W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać dane do wysyłki, a także wkleić zgodę na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów w celach związanych z konkursem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”. Zgłoszenia bez pełnych danych i zgody nie będą brane pod uwagę.

Na odpowiedzi czekamy od 3 do 13 listopada 2016 roku. Listę nagrodzonych osób opublikujemy do 16 listopada 2016 roku. Powodzenia!

Konkurs ze skarpetkami Medic Deo Long - diabetyk.pl, cukrzyca, edukacja, leczenie, terapia, życie z cukrzycą, DeoMed, skarpety bezuciskowe, Medic Deo LongMedic Deo® Long – podkolanówki zdrowotne z trójwarstwową dzianiną frotte

Klimat nas w ostatnich czasach nie rozpieszcza – lata są bardziej upalne niż zwykle, a zimy zaskakują mrozem, jakiego najstarsi górale nie pamiętają. Jak chronić stopy przed zimnem, dbając równocześnie o ich zdrowie i dobrą formę? Nosząc podkolanówki profilaktyczne Medic Deo® Long – podpowiadają specjaliści. Wykonano je z trójwarstwowej dzianiny frotte, więc są ciepłe, ale równocześnie przewiewne i chronią przed przykrym zapachem.

Podkolanówki zdrowotne Medic Deo® Long zarejestrowane są jako wyrób medyczny. Produkowane i doskonalone we współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i pacjentami. Może je nosić każdy dbający o wygodę i profilaktykę stóp, ale stworzono je z myślą o najbardziej wymagających stopach: z cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami stóp, nadpotliwością, otyłością i zaburzeniami krążenia.

Specjalna konstrukcja cholewki, czyli ściągacza podkolanówki i niewielka domieszka nowoczesnej Lycry® w składzie sprawiają, że dopasowują się świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra, a jednocześnie nie uciskając jej. Ucisk na nogę udało się ograniczyć do minimum, koniecznego do tego, żeby podkolanówki nie zsuwały się z nogi. Są bardzo elastyczne i nie tamują przepływu krwi, dlatego ich noszenie jest komfortowe nawet dla opuchniętych nóg. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu uniemożliwia niepożądane przesuwanie się podkolanówki na nodze.

Płaski szew nad palcami gwarantuje wygodę nawet posiadaczom wyjątkowo wrażliwych stóp, na przykład stóp diabetyków.

Podkolanówki hamują rozwój grzybów i bakterii, zapobiegając przykremu zapachowi podczas użytkowania. Tę właściwość zawdzięczają zastosowaniu trwałej, odpornej na spieranie, opatentowanej apretury antybakteryjnej i antygrzybicznej szwajcarskiej firmy Sanitized®. Apretura to inaczej uszlachetnianie materiału przez nadanie mu nowych, lepszych cech, które uprzyjemniają jego użytkowanie i czynią zdrowszym. Jest ona trwale związana z materiałem i odporna na spieranie.

Do produkcji podkolanówek Medic Deo® Long używana jest czysta bawełna − naturalna przędza najwyższej jakości.

Dlaczego podkolanówki Medic Deo® Long są idealne dla naszych stóp? Mają szczególne właściwości, bo są:

 • bezuciskowe (nie upośledzają krążenia w nogach),
 • z płaskim szwem (nie powodują otarć),
 • bardzo elastyczne (możemy je zakładać nawet na opuchnięte nogi),
 • antybakteryjne i antygrzybicze (zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry),
 • przewiewne (umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, pozwalają na swobodny dostęp powietrza do skóry),
 • antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego skarpetki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia),
 • chronią przed zimnem i przed urazami.

Skład: bawełna (80%), poliamid (17%), Lycra® (3%), apretura Sanitized®

Rozmiary: 35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Kolory: czarny, popielaty + szary

Redakcja