Konkurs - Skarpetki dla diabetyków, życie z cukrzycą, skarpetki dla osób z cukrzycą, skarpetki dla Diabetyków, cukrzyca, zdrowie, deoMed, Smart SeaCell

Rozwiązanie konkursu – Skarpetki dla diabetyków

W środę, 13 lipca br. zakończył się konkurs „Skarpetki dla diabetyków”. Wystarczyło odpowiedzieć poprawienie na jedno pytanie konkursowe. Do wygrania było pięć zestawów po dwie pary skarpetek zdrowotnych Smart SeaCell, które zostały stworzone specjalnie z myślą o diabetykach. Znamy już listę nagrodzonych osób. Zobacz, kto wygrał.

Pytanie konkursowe: Skarpetki zdrowotne Smart SeaCell w swoim składzie zawierają:

A) selen
B) chlorek winylu
C) algi morskie i cynk
D) żelazo

Poprawna odpowiedź: C.algi morskie i cynk

Wśród osób, które przesłały e-maila i prawidłowo odpowiedziały na pytania konkursowe wylosowaliśmy pięć osób, do których trafiają zestawy skarpetek zdrowotnych Smart SeaCell marki DeoMed. Nagrody sponsoruje firma JJW Spółka Jawna. Nagrody prześlemy pocztą w terminie 14 dni roboczych.

Lista nagrodzonych osób:

Elwira Mikulska (Warszawa)
Ewa Mohr (Zabrze)
Daniel Baraniak (Ostrów Wlkp.)
Barbara Karoń (Częstochowa)
Małgorzata Sztylka (Szczecin)

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zabawach konkursowych!


 

Czas na kolejną wakacyjną zabawę konkursową. Do wygrania mamy pięć zestawów po dwie pary skarpetek zdrowotnych Smart SeaCell, które zostały stworzone specjalnie z myślą o diabetykach. Aby mieć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć tylko na jedno proste pytanie konkursowe i przesłać swoją odpowiedź. Życzymy powodzenia!

Pytanie konkursowe: Skarpetki zdrowotne Smart SeaCell w swoim składzie zawierają:
A) selen
B) chlorek winylu
C) algi morskie i cynk
D) żelazo

Wśród osób, które prześlą e-maila na adres konkursy@diabetyk.pl i poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe wylosujemy pięć osób, do których trafią zestawy składające się z dwóch par skarpetek zdrowotnych Smart SeaCell marki DeoMed. Nagrody sponsoruje firma JJW Spółka Jawna.

W e-mailu ze zgłoszeniem należy obowiązkowo podać preferowany rozmiar skarpetek – do wyboru 35-38, 39-42, 43-46 oraz kolor czarny, kremowy, popielaty i ciemny szary.

W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać dane do wysyłki, a także wkleić zgodę na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów w celach związanych z konkursem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”. Zgłoszenia bez pełnych danych i zgody nie będą brane pod uwagę.

Na odpowiedzi czekamy od 4 do 13 lipca 2016 roku. Listę nagrodzonych osób opublikujemy do 15 lipca 2016 roku. Powodzenia!

Smart SeaCell – profilaktyczne skarpetki z cynkiem i algami morskimi

Specjaliści od elektroniki i motoryzacji prześcigają się w staraniach, żeby zapewnić nam jak najwygodniejsze życie. W rezultacie − rozpieszczeni wszelkimi udogodnieniami − zapominamy o tym, że najzdrowiej poruszać się jednak na własnych nogach. I to właśnie swoim stopom powinniśmy zapewnić najczulszą pielęgnację. Na szczęście możemy teraz zadbać o ich zdrowie i dobrą formę dzięki skarpetkom Smart SeaCell marki DeoMed®.

Konkurs - Skarpetki dla diabetyków, życie z cukrzycą, skarpetki dla osób z cukrzycą, skarpetki dla Diabetyków, cukrzyca, zdrowie, deoMed, Smart SeaCell

Skarpetki zdrowotne Smart SeaCell marki DeoMed® zarejestrowane są jako wyrób medyczny. Produkowane i doskonalone we współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i pacjentami. Może je nosić każdy dbający o wygodę i profilaktykę stóp, ale stworzono je z myślą o najbardziej wymagających stopach: z cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami stóp, nadpotliwością, otyłością i zaburzeniami krążenia.

Specjalna konstrukcja cholewki, czyli ściągacza skarpetki i niewielka domieszka elastanu w składzie sprawiają, że dopasowują się świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra, a jednocześnie nie uciskając jej. Ucisk na nogę udało się ograniczyć do minimum, koniecznego do tego, żeby skarpetki nie zsuwały się z nogi. Są bardzo elastyczne i nie tamują przepływu krwi, dlatego ich noszenie jest komfortowe nawet dla opuchniętych nóg.

Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje wygodę nawet posiadaczom wyjątkowo wrażliwych stóp, na przykład stóp diabetyków.

Wyciąg z alg morskich pielęgnuje skórę, a tlenek cynku redukuje rozwój bakterii i grzybów w dzianinie, przyspiesza gojenie i regenerację tkanek (stosuje się go nawet w maściach przeciw odparzeniom).

Konkurs - Skarpetki dla diabetyków, życie z cukrzycą, skarpetki dla osób z cukrzycą, skarpetki dla Diabetyków, cukrzyca, zdrowie, deoMed, Smart SeaCell

Dlaczego są idealne dla naszych stóp? Mają szczególne właściwości, bo są:

  • bezuciskowe (nie upośledzają krążenia w nogach),
  • bezszwowe (nie powodują otarć),
  • bardzo elastyczne (możemy je zakładać nawet na opuchnięte nogi),
  • antybakteryjne i antygrzybicze (zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry),
  • przewiewne (umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, pozwalają na swobodny dostęp powietrza do skóry),
  • antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego skarpetki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia),
  • pielęgnują skórę dzięki zawartości wyciągu z alg morskich.

Skład: bawełna (51%), poliamid (25%), Lyocell® z algami morskimi i cynkiem (22%), elastan (2%)

Rozmiary: 35-38, 39-42, 43-46

Kolory: czarny, kremowy, popielaty i ciemny szary

W plebiscycie „Dobre dla Diabetyka 2012” organizowanym przez redakcję magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość” kolekcja skarpetek zdrowotnych deoMed® zajęła pierwsze miejsce i otrzymała tytuł NAJLEPSZY PRODUKT DLA DIABETYKA.

Na XV Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym DIABETICA EXPO 2012 w Toruniu kolekcja skarpetek zdrowotnych deoMed® zajęła I miejsce w kategorii „odzież profilaktyczna”.

Redakcja